Hedef Portföy A.Ş.

Hedef Girişim, sağladığı finansmanın yanı sıra sunduğu geniş kapsamlı destekle de yatırım yaptığı girişimlerin büyümelerine ve rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olmaktadır.

Hedef Portföy; 2012 yılında bağlı olduğu grup ve iş ortaklarının bireysel ve kurumsal fonlarını yönetmekle faaliyete başlamıştır. Başlangıçta sadece bağlı olduğu grup ve iş ortaklarına hizmet veren şirket, yatırımcılarının ihtiyaçlarına daha geniş bir perspektifte cevap verebilmek için ilk yatırım fonunu 2017 yılında kurmuştur. 

Stratejik hedefleri doğrultusunda özellikle bireysel ve kurumsal yatırımcıların getiri hedeflerine ulaşmaları için, risk tercihleri doğrultusunda, nitelikli portföy yönetim hizmeti vermeyi hedefleyen çalışmaları artan bir ivme ile sürmüştür.

Hedef Portföy, kurmuş olduğu fonlarda güçlü büyüme performansı sergileyerek kurumsal ve bireysel yatırımcıların ilgi odağı olmuştur. Hali hazırda 13 adet fon kurmuş olan Hedef Portföy’ün yönettiği portföy büyüklüğü yaklaşık 2,5 milyon TL’ye ulaşırken, 60 milyon TL’yi aşan öz kaynağı ile de portföy yönetimi sektöründe önemli bir konumda bulunmaktadır.

Her biri konusunda uzman, deneyimli bir kadroya sahip olan Hedef Portföy; araştırma ve temel analize dayalı, düzenli komiteler yoluyla denetlenen ve güncellenen, sürdürülebilir bir yapıyla yönettiği fonlarla, piyasa koşulları ne olursa olsun yatırımcılarına değerli katmaya devam etmektedir.

http://www.hedefportfoy.com.tr