Hedef Holding Hakkında

Hedef Holding, imza attığı başarılı ve getirisi yüksek yatırımlarla rekabette farklılaşmaktadır.

Hedef Holding, temellerinin atıldığı 1996 yılından beri Türkiye'nin önde gelen yatırım gruplarından biridir.

Hedef Holding; deneyim ve birikimini kullanarak doğru yatırımları doğru zamanda keşfeden, geniş bir iş ağına sahiptir. Finans ve teknoloji öncelikli olmak üzere birçok alanda doğrudan veya dolaylı yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Hedef Holding A.Ş.'nin başlıca amiral gemileri; 

  • Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.: KOBİ'lere öz sermaye finansmanı sağlanmasında girişim sektörünün öncü ve lider oyuncularından biridir. Hedef Girişim’in girişimcilerle profesyonel sermayeyi buluşturmak, yeni fikirlere ve projelere finansman sağlamak için öncelik verdiği yazılım ve teknoloji alanında girişim yatırımları bulunmaktadır.

  • Hedef Portföy Yönetimi A.Ş.: Mart 2021 itibariyle yönetimi altında bulunan toplam 2.500 milyon TL tutarındaki fon ve varlık tutarı ile portföy yönetimi sektöründe önemli bir konumda bulunmaktadır.

  • İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.: Bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet veren geniş yetkili aracı kurumdur. Bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığının yanı sıra, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri de sunmaktadır. 2021 yılında Hedef Holding bünyesine iştirak eden İnfo Yatırım, 20 irtibat bürosuyla yurt çapında faaliyet gösterirken, 60 bini aşan müşterisine sunduğu ürün ve hizmet çeşitliliğiyle de, sektörde etki alanını sürekli genişletmektedir.

Hedef Holding, büyüme potansiyeli olan her alana yatırım yapabilecek uzmanlık ve kabiliyete sahip yönetim ve ekibiyle, başarılı ve getirisi yüksek yatırımlara imza atmaktadır.